ХҒТК Қазіргі педагогикалық білім: императивтер, трансформациялар, даму векторлары

26 ақпанда "Заманауи педагогикалық білім беру: императивтер, трансформациялар, даму векторлары"атты II Халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті. "Дене шынықтыру және спорт" және "дене шынықтыру және алғашқы әскери дайындық" ББ оқыту бағыты бойынша пленарлық отырыста РФ, Сургут қ.Сургут мемлекеттік педагогикалық университетінің ТМФВ кафедрасының профессоры, п. ғ. д. В. Л. Ботяев баяндама жасады. Біздің секция" дене шынықтыру, спорт және АӘД саласындағы инновациялық технологиялар "шетелдік украиналық әріптестер М.д. Наровлянская мен Е. Д. Лукацкийдің, сондай-ақ біздің кафедраның және"дене шынықтыру" кафедрасының оқытушыларының қызықты, өзекті және ақпараттық баяндамаларымен ұсынылды.

28.02.2021
Кафедра ТМФВ