""Дене шынықтыру - ұлт саулығы" атты тақырыптағы дөңгелек үстел

25 ақпан күні ДӘТТӘ  кафедрасында" Рухани жаңғыру "бағдарламасы бойынша ZOOM платформасында" дене шынықтыру - Ұлт денсаулығы " тақырыбында дөңгелек үстел өтті. Дөңгелек үстелге "дене шынықтыру және спорт"ББ 2 және 3 курс студенттері қатысты. Оқушылар осы мәселенің өзектілігі мен қызығушылығын ескере отырып, жұмыс тақырыбын өздері таңдады. Дөңгелек үстел жұмысында келесі мәселелер қарастырылды: зиянды әдеттердің студенттер ағзасының физикалық көрсеткіштеріне әсері; толыққанды ұйқы, спортшыларды қалпына келтіру құралы ретінде; спорт, күйзелісті емдеу құралы ретінде; омыртқа аурулары кезіндегі ЕДШ және т.б. студенттер өз пікірлерімен бөлісті, өз көзқарастарын дәлелдеді, баяндамаларды талқылады. Осы іс - шараны ұйымдастырды және өткізді-ТМФ кафедрасының аға оқытушылары Сотниченко Е. А., Скворцова Е. П.

28.02.2021
Кафедра ТМФВ