Халықаралық ғылыми-практикалық конференция

2021 жылдың 26 ақпанында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Заманауи педагогикалық білім беру: императивтер, трансформациялар, даму векторлары»атты II Халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.

Конференцияда білім берудегі замануи тәсілдер мен инновациялық тенденциялар мен мектепке дейінгі және мектептегі білім беруді педагогикалық қолдауды жүзеге асыру тәжірибесін бейнелейтін баяндамалар талқыланды.

Секцияға «Мектепке дейінгі оқыту мен тәрбиелеу», «Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі» мамандығы бойынша Сургут мемлекеттік педагогикалық университетінің профессорлық- оқытушылық құрамы, бастауыш сынып мұғалімдері, қала мен облыстың мектепке дейінгі мекемелерінің әдіскерлері мен тәрбиеленішілері, сондай-ақ білім беру бағдарламаларының студенттері қатысты.