Алғыс!

2010 жылғы наурызда Қазақстан Болон декларациясына ресми түрде қосылып, еуропалық жоғары білім беру аймағының 47-ші мүшесі және еуропалық білім беру кеңістігінің толық құқықты мүшесі деп танылған алғашқы Орталық Азия мемлекеті болды.

2019-2020 жылдары "Агрономия және орман шаруашылығы" кафедрасының доценті Савенкова Инна Витальевна "жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларының тізіліміне"енгізу үшін жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларына сараптама жүргізуге қатысты.