Кёрлингтен ҚР Кубогында 2 орынды жеңіп алды

Наурыз айының басында Алматы қаласында кёрлингтен ҚР Кубогы аяқталды. СҚО ерлер командасынан «Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі» кафедрасының профессорлық-оқытушылық құрамы Иван Буняшин, Сергей Семеренко, Денис Зернов және Қозыбаев университетінің студенттері өнер көрсетті.

Олар Фархат Раев, Глеб Вибле, Роман Жежеря «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасы бойынша педагогика факультетінің студенттері. Біздің университеттің өкілдері мен студенттер қатары жаңадан келген қатысушылар емес, олар бірнеше рет республикалық жарыстардың жеңімпаздары мен жүлдегерлері атанып, халықаралық аренада ел намысын қорғады. Сонымен бұл жолы лайықты ойын көрсетіп, 2 орынды жеңіп алды!

Сонымен қатар, «аралас командалар»  бойынша Солтүстік Қазақстан облысының спортшылары 3 орынға ие болды. Команда құрамына жоғарыда аталған студенттер, сондай-ақ Вероника Вятчинова, Динара Садыкова, Гаухария Рахаева, Иззат Эргашова кірді. Біз жеңімпаздарымызды шын жүректен құттықтаймыз!  Сіздерге жаңа жеңістер мен биік асулар тілейміз!