Дөңгелек үстел «Zhas zertteushi»: халықаралық диалог және Еуразиялық кеңістіктегі ынтымақтастық»

М.Қозыбаев атындағы ОҚО ОАО студенттері ОП 6V11101 Мәдени-тынығу жұмысы 2021 жылы 27 ақпанда «Жас церттеуши»: халықаралық диалог және Еуразия кеңістігіндегі ынтымақтастық »дөңгелек үстеліне қатысты, Абай атындағы ҚазҰПУ негізі.

Іс-шараны «Педагогика және психология» ғылыми-әдістемелік журналы (Момбек А.А., Исалиева С.Т.), Абай атындағы ҚазҰПУ-нің «Педагогика және психология» білім беру бағдарламасы (Кошербаева А.Н.) және Беларуссия мемлекетінің психология және педагогика кафедрасы ұйымдастырды. Мәдениет және өнер университеті (Малахова И.А.).

Дөңгелек үстелде мектеп оқушылары мен студенттеріне арналған «Жас зерттеуші» екінші Халықаралық ғылыми зерттеулер байқауының қорытындылары шығарылды. Оған Вологда мемлекеттік университеті мен Балашиха қаласындағы No11 гимназия, Мәскеу облысы (Ресей), Ұлттық педагогикалық ғылымдар академиясы (Украина), Алеку Руссо атындағы мемлекеттік университет (Молдова), Абай атындағы ҚазҰПУ, университет өкілдері қатысты «Тұран-Астана», Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау университеті, «Болашақ» академиясы, М.Х.Дулати атындағы Тараз аймақтық университеті және басқа университеттер.

Баяндамалар Лотарингия Университетінің студенттері мен магистранттары (Саррегимин, Франция), «TISBI» Менеджмент Университеті (Қазан, Ресей), Иркутск мемлекеттік университеті (Ресей), М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті (Петропавл), Түрікменстан мен Қытайдан келген шетелдік студенттер, Алматы мен Қарағанды ​​облысының Нұр-Сұлтан мектептері, лицейлері, гимназиялары мен колледждерінің студенттері.

Сорокина В., Саутпай Е., Ф. Ф. жарыс жеңімпаздары атанды, олар 2-3 орындарды иеленді. https://www.kaznpu.kz/ru/15320/news/

Кафедра МД