Біздің спортшыларымыз тағы да биік тұғырынан көрінді!

Біз Қозыбаев университетінің спортшыларын мақтан тұтамыз. Себебі, олар Республикалық және әлемдік деңгейдегі жарыстарда  бірнеше рет үздік нәтижелерді көрсетті. Наурыз айының басында сайысшыларымыз  тағы да жеңіске жетті. Лисаковск қаласында өткен қысқы Президенттік сайыс бойынша Қазақстан Республикасының Чемпионаты 8 облыстан 200-ден астам қатысушыны біріктірді. СҚО атынан біздің спортшылар да қатысты. Нәтижесінде, Солтүстік Қазақстан облысының командасы «алтын» жеңіп алды!

Еске салайық, қысқы сайысқа кіреді:
- оқ ату;
- гимнастика (ерлер үшін- тартылу, әйелдер үшін- жерден көтерілу);
- шаңғы жарысы (10 км - ерлерге және 5 км - қыздарға).

Қозыбаев Университетінің өкілдері Қазақстан Республикасы Чемпионатының жеке біріншіліктерінде де ерекшеленді. Студенттер, оқытушылар құрамы сонымен қатар, ББ «Дене шынықтыру және спорт» түлектері әр түрлі жас санаттары бойынша жеңімпаздар мен жүлдегерлер атанды!!!

Кирилл Максимов- ФКС-17-1 тобының студенті, 2021-2023 ж.т. санатында қола жүлдегер атанды!
Александр Наумов- «Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы. Ол өз санатында 1 орынды иеленді, жеңімпаз атанып, командаға ең көп ұпай жинады.

Сонымен қатар, Александр Владимирович СҚО құрама командасының қазіргі жаттықтырушысы болып табылады. Спортшыларымызды лайықты жеңісімен құттықтаймыз !!!