«Университеттің үздік оқытушысы -2020»

«Университеттің үздік оқытушысы» мақтанышы атағы Қозыбаев университетінің 2 өкіліне- PhD докторы, инженерлік және сандық технологиялар факультетінің деканы Татьяна Ратушнаяға және PhD докторы, агрономия және орман шаруашылығы кафедрасының доценті Тоқтар Мұратқа берілді.

Олар Білім және ғылым министрлігінің жыл сайынғы еліміздің оқытушылар құрамы арасындағы байқауының 150 жеңімпаздарының қатарына кірді. Оларға ғылыми зерттеулерін жалғастыру және біліктілігін арттыру үшін шетелдік тағылымдамадан өту үшін грант беріледі.

Салтанатты рәсімді ҚР Білім және ғылым министрі Асхат Аймағамбетов ашты. Ол мұғалім кәсібінің беделін арттыру, профессорлық-оқытушылық құрамның оқу жүктемесін азайту, олардың жалақысын көтеру және осы бойынша жүргізіліп жатқан жұмыстар туралы хабарлады. Министр сонымен қатар республикадағы 15 жоғары оқу орны академиялық шеберліктің орталығына айналуы керек екенін атап өтті. Қазіргі уақытта жаңа зертханалық ғимараттары салынып жатқан Петропавл және Шымкент қаласындағы 2 оқу орда, Назарбаев Университетіне сәйкестендіріліп қызмет көрсететін болады.

Шара соңы «Университеттің үздік оқытушысы- 2020» байқауының жеңімпаздарын сертификаттармен және төсбелгілермен салтанатты түрде марапаттаумен жалғасын тапты.