Спорт

2021 жылдың 16-18 наурызында М.Қозыбаев атындағы СҚУ студенттері мен магистранттары арасында кёрлингтен жарыс өтті. Жарыс «Сұңқар» спорт клубының кубогі үшін ұйымдастырылды. Жарыстың қорытындысы бойынша Агротехнологиялық факультеттің командасы ІІІ орын иеленді. Команданың құрамы: Смирнова Ангелина, Перевощикова Екатерина, Нурканов Самат, Оканов Рамазан, Дюсенова Томирис.

2021 жылдың 17-19 наурыз аралығында М.Қозыбаев атындағы СҚУ жатақханада тұратын студенттердің арасында волейболдан жарыс өтті. Жарыс Рухани жаңғыру студенттер спартакиядасы аясында ұйымдастырылды. Агротехнологиялық факультеттің намысын 2 қыздар командасы мен 2 ұлдар командалары қорғады және жарыстың қорытындысы бойынша қыздар І және ІІІ орынды, ұлдар ІІ және ІІІ орын иеленді.

21.03.2021