Керлинг студенттерінің сүйікті спорт түрлерінің бірі

Бүгінде керлинг оқу ордамыздағы танымал спорт түрлерінің біріне айналды. Университет құрамасының республикалық жарыстардағы жеңістерінен шабыт алған студенттер бұл жолы мұз айдыны алаңдары мен спорттық тас жасақтарын белсенді игере бастады. Студенттер арасында "Сұңқар" спорт клубының Кубогы үшін жарыс аяқталды. Оған факультеттердің құрама командалары әрқайсысы 5 адамнан қатысты. Чемпионат 3 күн бойы жабық мұз айдыны кешенінің базасында өтті.

Қызу ойын барысында 1 орынды педагогикалық факультеттің төртінші курс студенттері жеңіп алды. 2 орынға ПФ 2 курс студенттері жайғасты. 3 орынды агротехнологиялық факультеттің құрамасы иеленді. Жүйріктерді жеңістерімен құттықтап, алдағы уақытта жаңа белестерді бағындырсын деп тілейміз!!!