«Тілдер планетасы» атты халықаралық онлайн музыкалық-поэтикалық лингвостудиясы

Тіл– әрбір халықтың мәдени игілігі мен байлығы. Әр түрлі қауымдастықтарды біріктіреді және жақындастырады, өз тіліміздің қадір-қасиетін арттырып, өзге тілді  құрметтеуді насихаттайды.

Осыған орай «Қазақстан халқы ассамблеясы» кафедрасы мен Петропавл қаласының №17 ұлттық өркендеу орта мектеп-кешенімен бірлесіп, халықаралық ана тілі күніне арналған «Тілдер планетасы» атты халықаралық онлайн музыкалық-поэтикалық лингвостудиясын өткізді. Шараға әлемнің 6 елінен оқушылар мен студенттермен қатар Foundation факультетінің Қытай, Өзбекстан, Моңғолия мемлекеттерінен келген қандас тыңдаушыларымыз да қатысты.  18 тілде мақал-мәтелдер, аңыздар, әйгілі ақындардың өлеңдері мен халық әндері шырқалды.

Қатысушылар қазақ, орыс, ағылшын, өзбек, украин, неміс, татар, поляк, шешен, белорус, армян, француз, түрік, корей, моңғол, хинди, кашмири, қытай тілді өлеңдерінің дыбыстары мен әдемі дауыс ырғағына қанықты.