Моңғолиядағы Тыңдаушыларымыз Шәкіртақы алды

2020—2021 оқу жылында "М. Қозыбаев атындағы СҚУ" КеАҚ Foundation факультетіне ұлты қазақ шет ел азаматтары, қандас жастарымыз ҚР БжҒМ—нің мемлекеттік грантымен оқуға түсіп, қашықтықтан білім алуда. Пандемияға байланысты шет елдегі тыңдаушыларымыз шәкіртақыларын алу мүмкіндігі болмаса университеттерде сақталады, алайда университетіміз Моңғолиядағы 7 тыңдаушымыздың өтінішін қарастырып, есепшоттарына халықаралық валюта арқылы шәкіртақыларын төледі. Ата—аналар мен тыңдаушылар университет басшылығына, Экономикалық жоспарлау және қаржы департаментіне алғыс айтады. Ұлты қазақ қандастарымызға #KozybayevUniversity әрқашан қолдау білдіреді.