Кішірейтілген

Кәсіби бағдар жұмысы №1

Факультетіміздің түлектері алдағы уақытта қабылдайтын ең маңызды және жауапты шешімдердің бірі- болашақ мамандығын таңдау!  Сондықтан бүгінгі таңда кәсіби бағдар-бұл тыңдаушылардың  қабілеттерін анықтауға және олардың болашақ қызметін таңдауға көмек көрсетуге бағытталған кең ауқымды іс-шаралар жиынтығы. Заманауи кәсіби бағдар берудің ең тиімді тәсілі-презентациялық және көрнекі-тәжірибелік ақпараттандыру.

2021 жылдың 6 ақпанында «Foundation» факультетінің тыңдаушылары үшін кәсіби бағдар беру іс-шаралары өтті.

М. Қозыбаев атындағы СҚУ оқытушылары Акмеология және Кәсіби бағдар пәндерінде «Foundation» факультетінің тыңдаушыларына Тіл және әдебиет институтының, «Физика» және «Биология» кафедраларының мамандықтарымен таныстырды.

Бұл «Foundation» факультетінің тыңдаушылары үшін жүргізілетін кәсіби бағдар жұмысының бастамасы.