Хабарландыру!

ПЕТРОПАВЛ қаласы "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" "Ғoundation" факультеті ұлты қазақ шетел азаматтарын 2020-2021 оқу жылына #ДайындықБөліміне оқуға шақырады!
Әлемде орын алып жатқан пандемияға қарамастан 2020-2021 оқу жылында Дайындық бөліміне шетелдегі қандас жастарды оқуға қабылдау тоқтатылған жоқ. Аталмыш оқу жылына 1300 квота бөлінді.
Дайындық бөліміне тіркелу (тізімделу) онлайн жүйеде жүзеге асады. Мерзімі 5 тамыз- 5 қыркүйекке дейін! Талапкерге оқығысы келетін 3 университет таңдау құқығы беріледі. Бірінші таңдаған университетіне оқуға түсе алмаса, келесі екі университет қарастырылады.
Онлайн тіркелу үшін Талапкерге :
1 Паспорт;
2 Аттестат;
3 Телефон нөмірі;
4 Электрондық пошта адресі қажет.

Осы құжаттардың электронды нұсқасын (фотоға түсіруге де болады) осы фейзбук парақшаның жеке messengerinе немесе whatsapp нөміріне жолдап берсеңіздер, тіркеуді жасап береміз!
Дайындық бөліміне оқуға қабылдау емтиханы (тест) оқу сауаттылығы (қазақ тілі), математикалық сауаттылық (математика) пәндерінен 10-15 қыркүйек аралығында онлайн түрде өтеді. Біздің университетті таңдайтын талапкерлермен байланыста болып, жаңалықтарды ұдайы хабарлап отырамыз.
Дайындық бөліміне оқуға грантқа түсу конкурсының нәтижесі 28-30 қыркүйек аралығында шығады. Грантқа түскен тыңдаушыларымызбен оқуды 1 қазан күні бастаймыз!
Шекара жабық, карантиннің аяқталуы белгісіз. Бұл жағдайда да замануи бағдарламалармен 1 семестр онлайн, қашықтықтан оқытылады. Шекара ашылған жағдайда бірінші мүмкіндікпен Қазақстан Республикасы Петропавл қаласына біздің университетке оқуларыңызға келіп, дәстүрлі түрде келесі жылғы Ұлттық бірыңғай тестке дайындық мақсатында жоспарлы оқуымызды жалғастыратын боламыз!

Оқуға келген кезде өзіңізбен бірге алып келетін құжаттар тізімі:
1. Паспорт;
2. Аттестат;
3. Ұлты қазақ анықтамасы;
4. Мектеп анықтамасы;
5. Екпе(вакцина) картасы. Қосымша құжаттар қажет болған жағдайда хабарлап айтамыз.

ҚХР азаматтарына тегін оқуға шақыру хат жолдаймыз!

Барлық сұрақтар "Петропавл қаласы Дайындық Бөлімі" фейзбук парақшасының жеке chat, messengerлері арқылы, WhatsApp: + 7 7755481246

Тегін 9 ай мамандық таңдау, ортаға бейімделу үшін шетелдегі тек ұлты қазақ қандас жастарға арналған ҚР БжҒМ-нің арнайы 1300 квотасымен оқу мүмкіндігін жіберіп алмаңыздар!

Әр ай сайынғы стипендия!

Заманауи жатақхана!

Қызықты студенттік өмір!

ҰБТ тапсырып мамандық таңдауға толық бағыт-бағдар!

Осының барлығы тек сіздер үшін!