Біздің студенттер тағы да спорт тұғырына көтерілді

«Дене шынықтыру және спорт» ББ-на түскен 5 студенті, Солтүстік Қазақстан облысының командасы құрамында жастар мен ардагерлер арасында гір көтеруден Ұлттық чемпионатқа белсенді қатысты. Олар тамаша нәтижелер көрсетіп, 27-30 сәуір аралығында Өзбекстанның астанасында өтетін Азия чемпионатына жолдама алды.

ПФ үшінші курс студенті, спорт шебері Серікбол Амандық, 63 кг дейінгі салмақта жастар арасында 2 орынға ие болды.
ПФ 3 курс студенті Святослав Гаманко, 73 кг дейінгі жастар арасында 3 болып, ҚР спорт шебері нормативін орындады.
Валентин Федоровский екінші курс студенті, сонымен қатар спорт шебері, 78 кг дейінгі салмақ дәрежесінде жастар арасында 2 орынға ие болды.
Дмитрий Акишин, халықаралық спорт шебері, қашықтықтан оқыту форматында білім алады, 85 кг ардагерлер арасында екі номинацияны жеңіп алды (қос жекпе-жек, ұзақ циклді) және командаға 2 алтын медаль әкелді. Сондай-ақ, біз студентіміз Марина Евичті Қазақстан Республикасының спорт шебері дәрежесінің орындауымен құттықтаймыз!

СҚО құрама командасының аға жаттықтырушысы - "Дене және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі" кафедрасының аға оқытушысы Андрей Ярославович Глывяк. Спортшыларымызға жаңа жеңістер мен оқуда сәттілік тілейміз!