Отбасылық өмір табалдырығында

2021 жылғы 31 наурызда Агротехнологиялық факультеттің  3-4 курс студенттерімен Петропавл қ. ПБ ЖПҚБ МӨҚҚБ бас инспекторы, полиция аға лейтенанты Беркімбаева Айнұр Жанатқызымен «Отбасылық өмір табалдырығында» тақырыбында онлайн-кездесу өтті.

Бұл кездесу адамгершілікті, руханилықты нығайтуға, біздің қоғамда жауапты ерлі-зайыптылықтың маңыздылығын сөзсіз тануға ықпал етеді. Отанға деген сүйіспеншілік отбасына деген сүйіспеншіліктен басталады. Туған шаңырақта алған тәрбие-бүкіл халқымыздың салауатты және табысты болашағының кепілі.

Әр адамның өз үйі бар. «Қара шаңырақ", «Отбасы» сөздері өмірдің алғашқы күндерінен бастап біздің санамызға енеді.