М.Қозыбаев атындағы СҚУ Start-up “StartTech” ғылыми жобалар байқауынЖас ғалымдар кеңесі өткізеді

Байқаудың мақсаты: “М.Қозыбаев атындағы СҚУ“ КЕАҚ білім алушылары қатарындағы жас зерттеушілерді қолдау, ғылыми-зерттеу қызметінің нәтижесіне негізделген жобаларды іске асыру арқылы өңірдің әлеуметтік-экономикалық өміріне озық білім мен технологиялар трансферін, өмір сапасының стандарттарын жетілдіру.

Байқауды өткізу жоспары:Байқау жеңімпаздарының байқаудан кейінгі кезеңде міндеттемелерге ие болуына байланысты бакалавриаттың 1-3 курс студенттері және 1-курс магистранттары жеке-дара да, жобалау топтарының құрамында да байқауға жіберіледі. Топтағы қатысушылардың саны 3 (үш) адамнан аспайды. Жобалық топ байқаудың бір қатысушысы ретінде қарастырылады.

Байқау өткізу тәртібі:байқауға қатысушылар 2021 жылғы 15 сәуірге дейін өздерінің ғылыми жобалары қысқаша сипатталған өтінімдерді байқаулық комиссияның e-mail-іне жібереді smy_111@mail.ru.

Алдын ала кезеңде финалға қатысу үшін үздік жұмыстар іріктеледі. Финалдық кезеңде 2021 жылғы 24 сәуірде (ҚК 163-аудиториясы №1) қатысушылар өз жобаларын ұсынады (презентация 15 слайдтан аспайды, сөйлеуге 10 минут).

Байқау қорытындысы 2021 жылдың 30 сәуірінде шығарылады. Байқауды өткізу нәтижелері бойынша үш жеңімпазға коммерцияландыру перспективасымен өзінің ғылыми жобасын ілгерілетуге ақшалай қаражат бөлінетін болады. Байқаудың барлық қатысушылары сертификаттармен марапатталады.

АҚПАРАТТЫҚ ХАТ

ЕРЕЖЕ