Бәсекелестік пен достық рухында!

2021 жылдың 29 наурызында факультетте «Сұңқар» спорт клубымен бірлесіп Агротехнологиялық факультетінің декан кубогына волейболдан ПОҚ-ның студенттерге қарсы жарысы өтті. Іс-шара санитарлық нормаларды ескере отырып, медбикенің қатысуымен өткізілді. Жарыстың бас төрешісі «Дене шынықтыру» кафедрасының аға оқытушысы Гоненко Сергей Владимирович болды. Жарысқа барлығы 4 команда қатысты. Іс-шара соңында қатысушыларға салтанатты түрде марапаттар табысталды. Командалар әдемі және нәтижелі ойын көрсетті. Жалпы достық атмосфераға қарамастан, алаңда салауатты бәсекелестік рухы орнады - ешкім берілгісі келмеді, ойын қызықты, эмоционалды болды.
Жарыс қорытындысы!
1 орын - АФ Декан кубогының иегерлері, келесі студенттер құрамынан құралған команда:
Дюсенова Томирис - А-20

Серік Асқар - ТПП-20-1-к
Қуттыбекова Аяжан - ТПП-20-2-к
Сапарбекова Ақмаржан - ЛРЛ-20

Жарыстың барлық қатысушылары риза болып, күш- қуат алды  және тамаша уақыт өткізді. Құттықтаймыз! Біз салауатты өмір салтын қолдаймыз!