Университеттегі жайдарман лигасының 2020-2021 маусымы жабылды

Университетіміздің Жайдарман лигасына 35 жыл. Биылғы жылы ойындарды көрермендердің қолдауларынсыз өткізуге тура келсе де, жайдарман ойыншылары өздерінің барлық таланттарын көрсете алды. Олардың баяндамалары университеттің әлеуметтік желілерінде көрсетіліп, көптеген жағымды пікірлер жинады.  Ойындар онлайн режимінде өтті: фестиваль мен ойынның финалы 2020-2021 жж. Қозыбаев университетінде әзіл және күлкі күніне орай жүлдегерлерді марапаттау рәсімі өтті.

Маусым қорытындысы бойынша МЖҒФ және ПФ "Мужская сборная" әзіл-сықақ шайқасында жеңімпаз атанды. "Күмісті" ИСТФ "ЭКСКЛЮЗИВ" жеңіп алды. 3 орынға "ХАЛИ– ГАЛИ" және "БАЗАР ДЖЕКСОН" Тарих, экономика және құқық факультетінің командалары жайғасты.

"Үздік актриса" номинациясында Карина Жантокова, ал "Үздік актер" номинациясында Әлібек Кәрім жеңіске жетті. "Үздік жүргізуші" Екатерина Завальнева атанды. "Біздің үміт" атағын енді педагогикалық факультетінің "ARRAVA" командасы, ал "Стильные люди" атағын ЖММ "Полулунный клапан"құрамасы мақтанышпен алып жүр.