«Педагогикалық айтыс – 2021» университеттік студенттер онлайн-олимпиадасы

2021 жылдың 8 сәуірінде «Педагогика және психология» кафедрасының ұйымдастыруымен «Педагогикалық айтыс-2021» университеттік онлайн-олимпиада  өткізілді.

Олимпиаданың мақсаты- жаңартылған білім беру саласында болашақ педагог тұлғасының кәсіби өзін-өзі анықтауының деңгейін қалыптастыру.

Онлайн-олимпиадаға педагогикалық мамандықтардың 2 курс студенттері, орта білім беру ұйымдарының 10-11 сынып оқушылары қатысты.

Олимпиада қорытындысы бойынша келесі командалар марапатталды:

1 орын: «Әдебиет жаршылары» (КЯЛ-19), «LINGUA Квинтет» (ИЯиЛ ИЯ-19, РЛ-19)

2 орын: «Тарих тарландары» (И(о)-19к); «Жас педагог» (ДФ-19к) «FUTURпЕдагог», (ПФ, ПМНО - 19, ДОВ-19)

3 орын: «Бірлік» (ПМНО-19к); «Болашақ» (ДОВ-19к); «Түлек» («Парасат» мектеп-лицейі» КММ)

«Болашақ педагогикалық элита» номинациясына «Сакура» (Б(о)-19к) тобы ие болды;

«Педагогикалық креатив» номинациясына «Аристотель шәкірттері» (ППС-19к) тобы ие болды;

«Уақыт рухында» номинациясына «Волна» (ПФ, ФКНВП-19, ФКС-19) тобына иеленді.

«Жеңіске деген жігері үшін» номинациясына «Общество Объединенное Идеями Алтынсарина» (ФМЕН, ГИ-19, МФ-19) иегері болды.