«Жастар және ғылым-2021» Халықаралық студенттер конференциясы

9 сәуір, 2021ж Педагогика факультетінде «Жастар және ғылым-2021» Халықаралық ғылыми-практикалық конференция аясында, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына және ғылым онкүндігіне арналған «Педагогикалық ғылымдардың өзекті мәселелері» секциясы өткізілді. Секцияға факультеттің барлық білім беру бағдарламаларының 98 студенті, магистранттары қатысты. Ұсынылған баяндамаларда психология мен әлеуметтік педагогиканың «Қазіргі орта мектеп оқушылары арасындағы жалғыздық тәжірибесін зерттеу», «ҰБТ-ға дайындық процесінде түлектер арасындағы стресстің алдын алудың әлеуметтік-педагогикалық шаралары», «Бейресми білім беру оқушылардың төзімділігін дамытудың психологиялық-педагогикалық шарты ретінде».Спорттық және шығармашылық мамандықтарының студенттері тыңдаушыларды «Қысқы полиатлонмен айналысатын Андерс арасында шаңғы тебуде ерекше төзімділікті дамыту», «Отбасылық тәрбиеде ұрпақ байланысы» және «Студенттердің дамуындағы айтыс өнері» тақырыбымен таныстырды. Екінші студенттердің ғылыми-практикалық конференциясы ТМД-дан тыс елдерден (Қытай) және көрші елдерден (Ресей, Омбы, Екатеринбург) қатысуға мүмкіндік берді. ҚФ-дағы ғылыми және шығармашылық ынтымақтастық өзінің шекараларын кеңейтеді, оқытушылар мен студенттердің бүкіл командасы алдында жаңа міндеттер қояды, жаңа перспективалар ашады.

ПФ