Ашық сабақ

Биылғы Ғылым апталығы аясындағы жоспар бойынша сәуірдің 9-ы күні «Практикалық қазақ тілі» кафедрасының доценті филология ғылымдарының кандидаты Бейсенбаева Айғаным Сайранқызы ZOOM платформасында Агротехнология факультетінің 1-ші курс студенттерімен «Қазақстан халқының танымал тұлғалары» тақырыбында ашық сабақ өткізді. Мәтінмен жұмыс жасау барысында Қазақстанның әйгілі тұлғаларымен қатар қазіргі заманғы еліміздің беделін көтеретін атақты адамдар да атап өтілді.

Сабақта әртүрлі әдістер қолданылды: сөздер мен сөз тіркестерді аудару, суретпен жұмыс, мәтіннің мазмұнын айту, «Елдің атын ер шығарады» мақал-мәтелді тісіндіріп, мысал келтіру және т.б.