«Жастар және ғылым - 2021» қорытындылары

Педагогика факультетінде «Жастар және ғылым - 2021» ISPK шеңберінде, 2021 жылы 9 сәуірде «Педагогикалық білім берудің өзекті мәселелері» секциясының отырысы өткізілді, студенттердің, магистранттардың психологиялық мәселелер бойынша ғылыми зерттеулері туралы есептер және педагогикалық тақырыптар тыңдалды.Шығармашылық және достық атмосфера, эмоционалды жағымды қатынас қалыптасты.

«Жастар және ғылым-2021» МНПК-нің «Педагогикалық білім берудің өзекті мәселелері» секциясы отырысы аясында өткізілген факультетішілік ғылыми-зерттеу жұмыстарының байқауының нәтижелері бойынша келесі жеңімпаздар анықталды:

1 дәрежелі диплом Дюсембеков Қ. Және Бекмағамбетова Т., Викторенко Д.

2 дәрежелі диплом Заруба Ю., Байқадамов Д., Дюсембина А. (Омбы)

3 дәрежелі диплом Фаст Ф. және Саутпай Э., Абдуали С., Зине Д.
Кафедра МД