Ғылыми-практикалық онлайн-конференция Қазіргі Қазақстан жағдайындағы арнайы және инклюзивті білім беруді дамытудың заманауи үрдістері. МӘСЕЛЕЛЕР, ШЕШІМДЕР, ПЕРСПЕКТИВАЛАР

2021 жылдың 8 сәуірінде "СКӨ" кафедрасының ПОҚ қазіргі заманғы Қазақстан жағдайында арнайы және инклюзивті білім беруді дамытудың заманауи үрдістерінің халықаралық ғылыми-практикалық онлайн-конфренциясын өткізді. Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған мәселелер, шешімдер, перспективалар. Конференцияға арнайы педагогика, инклюзия,психология, Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану саласындағы қазақстандық және ресейлік мамандар қатысты.