"Елбасы медалі" "Орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасының студенттерінде

2021 жылғы 14 сәуірде жастарды кешенді дамытуға бағытталған "Елбасы медалі" жобасының жеңімпаздарын марапаттауы өтті. Бағдарлама бірнеше бағыттан тұрады: таланттар мен дағдылар, кітап оқу, еріктілік, Ұлттық мұра және т. б. Жобаны ҚР Тұңғыш Президенті-Елбасының корпоративтік қоры "Еl Úmiti" бастамасы аясында іске асыруда.
   Байқау нәтижесі бойынша біздің кафедраның екі студенті ерекшелік белгісі - "Елбасы медалінің"иегерлері атанды. Бұл Қапас Дайана, РЛ-20 тобының 1 курс студенті  және Валова Ксения, РЛ-19 тобының 2 курс студенті.
    Қатысушыларды "Nur Otan" партиясы Петропавл қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары Кеңес Мұқышев құттықтады.