Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 76 жылдығына арналған Квест

2021 жылдың 17 сәуірінде Петропавл қаласында орыс тілі және әдебиеті кафедрасының студенттері Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 76 жылдығына арналған байқау квестіне қатысты. Квест бағдарламасын орыс, славян және казак ұйымдарының Қауымдастығы әзірледі. Кафедра студенттері 7 мамырда болашақ үлкен квест қатысушыларының топтарын басқару үшін еріктілер ретінде сөз сөйледі. Бүгін Ұлы Отан соғысының тарихымен байланысты естелік орындарға жорықты АРСКО өкілі В. А. Холод басқарды.
      Орыс тілі және әдебиеті кафедрасының студенттері мен доценті Васильева О.в. бірнеше аялдамадан тұратын маршрутты зерттеді, оның ішінде 314-ші атқыштар дивизиясының ескерткіші, Ұлы Отан соғысы кезінде қаза тапқан Петропавлдық жауынгерлерге арналған обелиск бар. Мамыр-маусым айларында өтетін үлкен тапсырмада тағы бірнеше аялдама болады және Жеңіс саябағында аяқталады. Әр аялдамада Петропавлдықтарға сауалнама жүргізіледі, оған соғыс оқиғаларына байланысты сұрақтар, қазақстандық жауынгерлер туралы викторина, әскери әндерді орындау кіреді. Бүгін квест қатысушылары іс - шараны ұйымдастырушылар ұсынған QR-код бойынша таңдап, "Катюша" әнін шырқады.