Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған" Мұғалімнің инклюзивті білім беру жағдайындағы жұмысқа дайындығы " тақырыбындағы кафедрааралық ғылыми-практикалық семинар

27 сәуір 2021 ж. педагогика факультетінің "Арнайы және әлеуметтік педагогика"кафедрасы Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған" Мұғалімнің инклюзивті білім беру жағдайында жұмыс істеуге дайындығы " тақырыбында кафедрааралық ғылыми-практикалық семинар өткізді
Семинардың мақсаты: инклюзивті білім берудің заманауи проблемаларына қоғам назарын аудару, аймақаралық, халықаралық ынтымақтастықты дамыту, педагогтар арасында тәжірибе алмасу.
Семинардың міндеттері: студенттерді инклюзивті білім беру жағдайында жұмыс істеуге дайындау бойынша ғылыми-әдістемелік жұмысты дамыту және жетілдіру; білім беру мектебі жағдайында OOP балалары бар мұғалімдердің жұмыс тәжірибесін насихаттау, олардың практикалық жетістіктерін көрсету; білім беру процесінің сапасын арттыруға ықпал ететін заманауи педагогикалық технологияларды көрсету және насихаттау.
Семинарда инклюзивті білім берудің өзекті мәселелері қаралды, осы саладағы Ресей мен Қазақстаннан жетекші мамандар шақырылды. Басқа жоғары оқу орындарының педагогтары арасында үлкен тәжірибе алмасу болды.