Эссе байқауы «Отбасы-бақыт мекені»

28.04.2021 ОП 6в01801 "Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану" және 6в01901 "Дефектология" студенттері "Отбасы-бақыт мекені"бірлік күніне арналған эссе байқауына қатысты. Қазақстан Республикасында 1 мамыр мерекесі Қазақстан халқының бірлігі күні болып саналады. Мерекенің мақсаты-байланыстарды нығайту, түрлі этностар өкілдерінің ашық қарым-қатынасы, елде тұратын барлық халықтардың мәдени көпұлтты диалогына қол жеткізу. Бұл байқауда студенттер өз отбасы туралы және әр отбасының басты құндылықтары мен құндылықтары туралы айтып берді. Кішкентай құпиялар мен дәстүрлерді ашты.