«СҚУ 100 үздік білім алушылары» байқауы

2021 жылғы 3 мамыр мен 25 мамыр аралығында М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінің "Рухани жаңғыру" әлеуметтік-гуманитарлық зерттеулер институты жыл сайынғы "СҚУ 100 үздік білім алушысы" конкурсын өткізеді (онлайн іріктеу).

Конкурсқа қатысуға университеттің оқу, ғылыми-зерттеу, қоғамдық, спорттық және мәдени өмірінде жоғары жетістіктері бар күндізгі оқу нысанының 1-4 курс студенттері шақырылады.
Конкурсқа қатысу және өтінім беру үшін көрсетілген мерзімде өтінімді қоса берілген нысан бойынша ресімдеу және ruhani_zhangyru_skgu@mail.ru электрондық мекенжайға жолдау қажет.
Ең жоғары рейтинг жинаған қатысушы (кәсіби құзыреттерді, жеке және кәсіби жетістіктерді бағалау балдарының сомасы) арнайы сертификат алады және оның веб-портфолиосы СҚУ сайтында орналастырылады.

Байқау ережесі

Байқауға қатысуға өтініш