Ресей Федерациясы, Сугрут қаласында өткен жас зерттеушілердің I Халықаралық ғылыми конференциясының қорытындысы

14-15 сәуірде Ресей Федерациясының Сургут қаласында "Еуразиялық мәдени кеңістіктегі орыс тілі" атты жас зерттеушілердің I Халықаралық ғылыми конференциясы өтті. Конференция жұмысына Ресей, Қазақстан, Словакия студенттері қатысты. "Орыс тілі: тарихы, қазіргі жағдайы және даму тенденциялары" секциясының жұмысында біздің кафедраның РЛ-20 тобының студенті Анастасия Чернышова баяндама жасады. Огркомитет халықаралық конференция жұмысының қорытындысы бойынша  М.Қозыбаев атындағы СҚУ-дың жалғыз өкілін атап өттіп, III дәрежелі дипломмен марапаттады және біздің университетке конференция жұмысына қатысқаны және зерттеу нәтижелерін жоғары ғылыми деңгейде ұсынып, жас ғалымдарды дайындағаны үшін үлкен ризашылығын білдірді.