Ғ. Мүсірепов атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасында түлектермен кездесу

30 сәуір 2021 ж. Солтүстік Қазақстан университетінің кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында қала мектептерінің түлектерімен кездесу өтті. Іс-шара Ғабит Мүсірепов атындағы облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасында ұйымдастырылды. Бұл кездесуге біздің институттың студенттері қатысты, олар СҚУ-да оқу мүмкіндіктері туралы айтты. "Орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасының білім беру бағдарламалары туралы 1 курс студенті Горбатова Екатерина айтып берді. Ол оқуға түсу шарттары туралы құнды ақпаратпен бөлісіп, балалардың сұрақтарына жауап берді.