Жанар Таласпаеваны профессор ғылыми атағының берілуімен құттықтаймыз!

Таласпаева Жанар Серкешқызы- филология ғылымдарының кандидаты, академиялық мәселелер бойынша басқарма мүшесінің м.а. Біздің ЖОО-да 1992 жылдан бері еңбек етіп келеді. Осы уақыт аралығында оқытушы, кафедра меңгерушісі, ТжӘИ директоры лауазымынан проректорға дейін қызмет атқарды.

Қазіргі уақытта Жанар Таласпаева университеттің академиялық қызметіне жетекшілік етеді. Білім алушылардың магистрлік, дипломдық жұмыстарын қадағалайды. Өзінің ғылыми және әдістемелік деңгейін үнемі жетілдіріп отырады. Осы жылдар ішінде ол 4 монография, 22 оқу-әдістемелік құралдар дайындап шығарды, халықаралық ғылыми-практикалық конференциялар материалдарында және әлемдік рецензияланатын ғылыми журналдарда 200-ден аса мақала жариялады.

ҚР БҒМ БҒСБК Жанар Серкешқызына "Тіл білімі" мамандығы бойынша профессор ғылыми атағын берді. Бұл зерттеу қызметіндегі жоғары кәсібилік пен жетістіктердің дәлелі.  Шын жүректен құттықиай отыра, жұмысыңызға табыс жаңа мақсаттарға жетуіңізді тілейміз!

06.05.2021