ТӘЖІРИБЕ ЖЕТІЛДІРУГЕ ӘКЕЛЕДІ

Соңғы бірнеше жыл бойы "Қаржы және менеджмент" кафедрасының студенттері Қазақстан қор биржасы (KASE) өткізетін "Биржалық симулятор" жобасына қатысып келеді. Бұл жоба әлемнің 130-дан астам елі қосылған Global Money Week жастардың қаржылық сауаттылығын арттыру жөніндегі дүниежүзілік жаһандық бағдарлама шеңберінде жүргізілуде.

2021 жылғы 12 мамырда ZOOM платформасында «Қаржы» және «Менеджмент»  білім беру бағдарламаларының студенттері қатысқан "Биржалық симулятор" жобасының конференциясы ұйымдастырушылар Евгений Мұхамеджановпен ("Қазақстан қор биржасының" Басқарушы директоры) және Әкім Ғаділбекпен ("Қазақстан қор биржасының"бас менеджері) кездесті. Конференция жұмысы барысында виртуалды ақшаны 1 миллион теңгеге дейін пайдалана отырып, жаңа бастаған инвесторлардың қор нарығындағы сауда саласындағы білімдерін кеңейтуге мүмкіндік беретін материалдар көрсетілді. Акцияларды сатып алу және сату нақты уақыт режимінде жүзеге асырылады, сондықтан трейдерлерге бағалы қағаздар мен тапсырыстардың жетілдірілген түрлеріне қол жетімділік беріледі. Бұл жоба студенттерге қор нарығында тәжірибе мен практикалық дағдыларды алуға мүмкіндік береді, өйткені жобаға қатысушылардың іс-әрекеттері шындыққа барынша жақын.

Барлық үздік трейдерлер нақты капиталды тәуекел етпес бұрын тренажерлерді қолдана отырып жаттығады.

Біздің жаңа бастаған трейдерлерге сәттілік тілейміз!!!

Кафедра ФиМ