"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздері"

4 маусым күні Агротехнологиялық факультетте студенттер арасында ҚР Мемлекеттік рәміздері күнін мерекелеуге арналған "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздері" викторинасы өтті.

Викторинаның мақсаты - Қазақстанның Мемлекеттік рәміздерінің тарихымен, мемлекеттік рәміздерге құрметпен, еліміздің халықтарының тарихи өткені мен дәстүрлерін мақтанышпен таныстыра отырып, өз Отанына деген патриотизм мен сүйіспеншілік сезімін ояту.

Президент біздің Туымыз, Елтаңбамыз, Әнұранымыз - халық рухының, оның ұлттық танымының, батырлығы мен дарынының ерекше құнды белгілері екенін атап көрсетеді.
Мемлекеттілікті қалыптастырудың барлық қиындықтарын абыроймен өткеріп, бүгінде посткеңестік кеңістіктегі экономикалық және саяси көшбасшыға айналған, ұлтаралық және конфессияаралық келісімнің эталонына айналған ел үшін біз мақтан тұтатын нәрселер баршылық.

Викторинаға қатыса отырып, студенттер мемлекеттік рәміздерге және сонымен бірге тарихқа құрмет көрсетті, өйткені бұл мемлекеттің өткені, бүгіні мен болашағының арасындағы көрнекі бағыттаушы болып табылатын рәміздер.

Осы викторинаның қорытындысы бойынша:
1. Өмірзақ Жәния-ТПП-20-2 қаз
2. Нақыпбек Динара ТПП-20-2 қаз
3. Баймышева Сабина-А-20 қаз
Барлық жеңімпаздарға дипломдар табысталды!