"Ashyq" қосымшасын жиі қолданушыларының бірі Қозыбаев университетінің бассейніне келушілер болды

СҚО-да 154 кәсіпорын «Аshyq» жобасының қатысушылары болып табылады. Соңғы екі аптаның қорытындысына сәйкес қосымшаға келушілердің ең көп саны (1000-нан астам) оқу ордамыздың бассейнде тіркеліпті. Бұл ҚР Бас санитарлық дәрігерінің қаулысында көрсетілген қосымша жеңілдіктерді ие болуға мүмкіндік береді.

Бұл ұйымдар жұмыс режимін екі сағатқа ұзарта алады, сонымен қатар, келушілердің санын 10% арттыра алады. Яғни, «Ashyq»  қосымшасы арқылы жұмыс істейтін мекемелерде коронавирустық инфекцияны жұқтыру қаупін едәуір азайтып қана қоймай, сондай-ақ, кәсіпкерлерге өз мекемесін кез-келген жағдайда одан әрі дамытуға тамаша мүмкіндік береді», - деп атап өтті СҚО Кәсіпкерлер Палатасы директорының орынбасары Жеңіс Қазиев.

Университет бассейні қала тұрғындары, студенттер мен университет қызметкерлері үшін таңғы 7-ден кешкі 20:00-ге дейін жұмыс істейді. 1 сабақта оған 120 студентке дейін қатыса алады. 1 шілдеден бастап нысан жазғы профилактикалық жөндеуге жабылады.

ЖОО-да барлық корпустар мен жатақханаларға кіру «Ashyq» қосымшасы арқылы жүзеге асырылады, дезинфекциялық қондырғылар жұмыс істейді, әр қабатта санитайзерлер орнатылған.