"М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ бос лауазымдарына орналасуына конкурс жариялау туралы

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті КЕАҚ бос лауазымдарға орналасуға конкурс жариялайды:

1. Ұйымдастыру-бақылау жұмысы бөлімінің басшысы.

Лауазымға қойылатын талаптар-Жоғары білім, мемлекеттік тілді білу.

Лауазымдық міндеттері – бөлімге тапсырылған университет құжаттарының сапалы және уақытылы орындалуын бақылауды қамтамасыз ету, кафедралар мен факультеттер жоспарының, бұйрықтардың, хаттамалық тапсырмалардың белгіленген мерзімде орындалуын бақылау, еңбек тәртібін, оқу сабақтарына қатысуды бақылау, ресми іс-шараларды дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету, ақпараттық стенділерді жаңарту бойынша құрылымдық бөлімшелерді бақылау, дайындау сапасын, Басқарма Төрағасы-ректорға қол қоюға ұсынылатын құжаттардың мерзімдері мен ресімделуін бақылау, Ғылыми кеңестің, Директорлар кеңесінің және Басқарманың шешімдері мен тапсырмаларының орындалуын және басқа да міндеттерді бақылайды.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар:

1) конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2) кадрларды есепке алу жөніндегі жеке іс парағы;

3) өмірбаян;

4) білімі туралы құжаттардың көшірмелері;

5) еңбек кітапшасының көшірмесі;

6) медициналық анықтамаү. 075 / у;

7) Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу комитеті беретін адамның қылмыстық құқық бұзушылық жасағаны туралы есепке алу жөніндегі мәліметтердің бар не жоқ екендігі туралы анықтама.

Бос лауазымдарға өтініш беру мерзімі хабарландыру жарияланған сәттен бастап 15 күнтізбелік күн.

Құжаттар мына мекенжай бойынша қабылданады: Пушкин көшесі, 86, № 2 корпус, № 219 кабинет, телефон 8 (7152) 369468».

13.07.2021