2021 жылғы түлектерді құттықтаймыз!

Құрметті Тарих, экономика және құқық факультетінің 2021 жылғы түлектері, сіздер студенттерге арнаудан бастап бітіру біліктілік емтиханын қорғауға дейін үлкен жолдан өттіңіздер. Бұл жол Оқу мен шығармашылыққа, жеңістер мен ашылуларға толы болды. Жоғары оқу орнында сіз берік білім, білік және дағды, адамгершілік бағдар алдыңыз, алғаш рет өз қабілеттеріңіз бен таланттарыңызды көрсеттіңіз.

Тарих, экономика және құқық факультетінің барлық педагогикалық ұжымының атынан Сіздерге болашақта өмірде сәттілік тілейміз! Біз лайықты мамандар мен өз ісінің білгірлерін даярлайтынымызды нық сеніммен айтқымыз келеді. Бүгін сіз ересек тәуелсіз өмірдің алдында тұрсыз, Қазақстанның болашағы сіздің қолыңызда.

Сіздерді бітіру мерекесімен құттықтаймыз!

26.07.2021