"М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КЕАҚ бос лауазымдарына орналасуына конкурс жариялау туралы

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті КЕАҚ бос лауазымдарға орналасуға конкурс жариялайды:

• Ректор аппаратының жетекшісі

Лауазымға қойылатын талаптар – жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) және басшылық лауазымдағы, оның ішінде білім беру ұйымдарындағы  жұмыс өтілі кемінде 3 жыл.

Білуге тиіс: ҚР Еңбек кодексі, "Білім туралы" ҚР Заңы, "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы" ҚР Заңы, "Акционерлік қоғамдар туралы" ҚР Заңы, "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы" ҚР Заңы, "Мемлекеттік сатып алу туралы" ҚР Заңы, ҚР Үкіметінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы қаулысымен бекітілген ҚР 2020-2025 жылдарға арналған ББДМБ.

Лауазымдық міндеттері:

1. РА алдында тұрған міндеттерді шешу бөлігінде университет саясатын әзірлеуге қатысу;

2. Университеттің құрылымдық бөлімшелерінің жұмысын үйлестіру және Басқарма Төрағасы – Ректордың тапсырмаларын орындау мәселелері бойынша олардың қызметіне бақылауды жүзеге асыру;

3. Университет қызметіне қатысты іс-шараларды ұйымдастыру мен өткізуді бақылау;

4. Университет қызметінің мәселелері бойынша мәжілістердің, мәжілістердің жұмысына қатысу;

5. Функционалдық бағынысты бөлімшелердің қызметін ұйымдастыру;

6. Басқарма Төрағасы-Ректорға ұйымдық құрылымды, құрылымдық бөлімшелер қызметінің тәртібін өзгерту жөнінде ұсыныстар енгізу.

7. Жариялау үшін бастапқы құжаттарға қатаң түрде мемлекеттік сатып алу регламенті бойынша мониторинг жүргізу лауазымдық нұсқаулықта көрсетілген басқа да міндеттер.

Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар:

1) жеке куәлік көшірмесі;

2) 075/у нысанындағы медициналық анықтама;

3) білімі туралы құжаттардың көшірмелері;

4) соттылығы туралы мәліметтердің болуы немесе болмауы туралы анықтама;

5) психоневрологиялық және наркодиспансерден анықтама;

6) еңбек кітапшасы.

Құжаттар хабарландыру жарияланған сәттен бастап 15 күнтізбелік күн ішінде бойынша қабылданады.

Құжаттар мына мекенжай бойынша қабылданады: Пушкин көшесі, 86, № 2 корпус, № 219 кабинет, телефон 8 (7152) 369468.

10.08.2021