Қазақстан халқы тілдері күні

22 қыркүйек - Қазақстан халқы тілдері күні. Осы іс-шараны мерекелеу аясында Манаш Қозыбаев атындағы СҚУ коворкинг-орталығында "Қоғамдық Келісім" КММ басшысының орынбасары Мария Татаренкомен "Ана тілім сен ғажапсың" тақырыбында кездесу өтті.

Студенттерге қазақ және Қазақстан халқының басқа да тілдерін қолдану саласындағы мемлекеттік саясатты жүзеге асыру туралы айтылды.

Бұл кездесуде сөз сөйлегендер: Екатерина Горбатова РЛ-20, Дильназ Саутова РЛ-21, Елена Ротар РЛ-20, Назгүл Майкубенова ИЯ-21-2.
Студенттер шығармашылық нөмірлер дайындап, Қазақстандағы тілдердің байлығы, сұлулығы мен әртүрлілігі туралы қысқаша баяндама жасады.