ГРФ - үздік кафедра-2021

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығында табысты білім беру тәжірибелерін тарату және білім беру ұйымдарының көшбасшыларын анықтау мақсатында, Қазақстан Республикасы оқу орындары басшыларының қауымдастығы университеттер арасында "ҚР үздік кафедрасы – 2021" Республикалық конкурсын өткізді.

"Герман-роман филологиясы" кафедрасы "Гуманитарлық және қоғамдық ғылымдар" бағыты бойынша осы конкурсқа қатысып І дәрежелі дипломмен марапатталды. Байқаудың қазылар алқасы "Герман-роман филологиясы" кафедрасының жетістіктерін, жоғары нәтижелерін және әлеуетін жоғары бағалады.

Ұйымдастыру комитетінің Алғыс хатымен "Герман-роман филологиясы"кафедрасының меңгерушісі Кәкімова Майра Еренғайыпқызының жұмысы атап өтілді.

Жеңіс құтты болсын!