Отбасы. Отбасылық құндылықтар мен дәстүрлер

2013 жылдан бастап қыркүйектің әрбір екінші жексенбісінде Қазақстан Республикасында отбасы күні атап өтіледі. Бүгін 2023 жылдың 13 кыркүйегінде Агротехнологиялық факультетте Отбасы күніне арналған «Отбасы. Отбасылық құндылықтар мен дәстүрлер» атты іс-шара өтті.

Бұл іс-шараның мақсаты студенттердің отбасы туралы негізгі өмірлік құндылық ретінде түсінігін қалыптастыру болып табылады.

Іс-шара барысында студенттерге отбасы, отбасылық дәстүрлер мен құндылықтар туралы бейнефильмдер көрсетілді.

Іс-шара соңында студенттермен «Отбасылық бақыттың жеті гүлі» ойыны өткізілді, ойынның шарты бойынша «Отбасы неге негізделген?» сұрағына жауап берді. Кездесу достық, шырайлы және сенімді атмосферада өтті. Студенттер өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, талқыланатын тақырыпқа немқұрайлы қарамады.