"Білім берудегі менеджмент: академиялық процестер мен білім беру бағдарламаларын басқару" біліктілікті арттырудың жаңартылған бағдарламасы бойынша оқытуды бастау туралы

Қайырлы күн, құрметті әріптестер!
Ертең біз "білім берудегі менеджмент: академиялық процестер мен білім беру бағдарламаларын басқару" жаңартылған біліктілікті арттыру бағдарламасы бойынша оқуды бастаймыз.
Бағдарлама шеңберінде тыңдаушылар жоғары білім берудегі Еуропалық тәсілдер туралы білімдерін жүйелейді, білім беру бағдарламаларын жобалау және басқару дағдыларын жақсартады, соның ішінде Agile, ББ сапасын іске асыру және қамтамасыз ету, стейкхолдерлерді тарту және құжаттардың үлгілерін ала алады.
Бағдарлама форматы - ZOOM платформасында онлайн. Бағдарлама 2023 жылғы 11 қазаннан 2023 жылғы 20 қазанға дейін өткізіледі.
Бағдарламаның мазмұны:
Модуль 1. Білім беру бағдарламасын процесс және жоба ретінде басқару. Білім беру бағдарламасының өмірлік циклі. Білім беру бағдарламасын басқарудағы жүйелік тәсіл.
Модуль 2. Білім беру бағдарламасын әзірлеу және ілгерілету. Білім беру бағдарламасын басқаруға стейкхолдерлерді тарту.
Модуль 3. Білім беру бағдарламасын іске асыру. ББ мониторингі және жақсарту. Білім беру бағдарламасын бағалау.
Модуль 4. Студенттік орталықтандырылған оқыту. Оқыту мен бағалаудың инновациялық технологиялары.
Модуль 5. Оқытушының жеке брендін құру және насихаттау. Оқытушының әлеуетін қолдау және дамыту. Біліктілікті арттыру бағдарламасын сапа саласындағы қазақстандық және халықаралық сарапшылар жүргізеді.
Оқу ұзақтығы: 90 сағат (3 кредит)
Оқу құны: 33 500 теңге (қатысушы үшін). Корпоративтік жеңілдіктер беріледі.
Оқыту тілі - орысша.
Бағдарлама аяқталғаннан кейін біліктілікті арттыру туралы сертификат беріледі.
Бағдарламаға тіркелу сілтеме бойынша https://excellentcenter.kz/mail/4/ және WhatsApp +7776 441 10 88 (Макулбекова Гүлназ)

Курс бағдарламасы