Университеттегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс

Біздің ЖОО комплаенс офицерлері Инна Джемалединова мен Ажар Балахметова «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы Комплаенс мектебі» оқыту семинарына қатысты. Мұндай Семинар Петропавлда алғаш рет өткізілді. Сарапшылар ретінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің, ҚР Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының, қоғамдық ұйымдардың және басқалардың өкілдері сөз сөйледі.

Айта кетейік, біздің университет елімізде жоғары оқу орындары арасында алғашқылардың бірі болып штатқа сыбайлас жемқорлыққа қарсы комплаенс офицерлерін енгізді. Бүгінгі таңда Қозыбаев университетінде қолданыстағы заңнама нормаларының, оның ішінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы, ішкі регламенттер мен мінез-құлық кодекстерінің бұзылуын болдырмау, корпоративтік сектор арасында Парасатты ортаны қалыптастыру, тәуекелдерді басқару бойынша жүйелі жұмыс жүргізілуде.