ИжСТФ ғалымдар инновациялық технологияларды құру мүмкіндіктерін зерттеу мақсатында ПАМЖЗ-да болды

ИжСТФ ғалымдары, сондай-ақ «Машина жасаудағы және робототехникадағы инновациялық технологиялар» семинарына қатысушылар машина жасауда жоғары технологиялық технологияларды әзірлеу және енгізу бойынша ынтымақтастықты орнату шеңберінде инновациялық технологияларды құру мүмкіндіктерін зерттеу мақсатында ПАМЖЗ-да болды. кәсіпорынның алдында тұрған міндеттерге негізделген шешімдер.  Сапар барысында ғалымдар ПАМЖЗ өкілдерімен ынтымақтастықтың әлеуетті бағыттарын талқылап, озық технологияларды әзірлеу және енгізу бойынша тәжірибе алмасты.

Ученые ФИЦТ на ПЗТМУченые ФИЦТ на ПЗТМУченые ФИЦТ на ПЗТМУченые ФИЦТ на ПЗТМУченые ФИЦТ на ПЗТМ