Конференция

Омбы облысының Білім министрлігі, «Экономика, менеджмент, информатика Еуразия институты» (ОМБЫ қ.) мемлекеттік емес жоғары кәсіби білімнің білім беру мекемесі, М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті, «Ресей Федерациясы Президентінің халық шаруашылығы және мемлекеттік қызмет академиясы»  жоғары кәсіби білімнің федералды мемлекеттік бюджеттік білім беру мекемесінің Туладағы филиалы сырттай конференциялар өткізеді: 1) 2013 жылдың 15 наурызында  «Методы и средства подготовки конкурентоспособных специалистов: теория и практика» атты халықаралық ғылыми-әдістемелік конференция; 2) 2013 жылдың 12 сәуірінде «Анализ и моделирование социально-экономических процессов и систем» атты 8 халықаралық студенттік ғылыми конференция.

Ақпараттық хат 1

Ақпараттық хат 2