СҚМУ ауыл шаруашылығы мамандықтары бойынша Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының жоғары оқу орындары студенттерінің арасындағы пәндік олимпиадаға қатысуға өтінімдерді қабылдауды жариялайды

«М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК 2017 жылғы 2 ақпан мен 3 наурыз аралығында ауыл шаруашылығы мамандықтары бойынша Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының жоғары оқу орындары студенттерінің арасында халықаралық пәндік олимпиадасын өткізеді.

Олимпиада туралы ереже

Олимпиада бағдарламасы

Олимпиаданың жұмыс тілдері: казақ тілі, орыс тілі.

Олимпиада бағдарламасына жоғары оқу орындарына арналған мамандық базалық пәндерінің бөлімдері бойынша тапсырмалар енгізілетін болады. Олимпиада конкурстарының қорытындылары бойынша қазылар алқасы командалық біріншілік қатысушыларын, сондай-ақ, 1, 2, 3 орын алған жеке есептегі ең үздіктерді анықтайды.

Олимпиадаға 5B080100 «Агрономия» / 35.03.04 «Агрономия», 5B080700 «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» / 35.03.01 «Орман шаруашылығы», 5B080200 «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы» / 36.03.02 «Зоотехния» мамандықтарында қазақ немесе орыс тілдерінде білім алатын 3-4 курс студенттері қатыса алады.

Команда құрамы: команданың 3 мүшесі және ғылыми жетекшісі (қазылар алқасы құрамына кіреді). Қатысушылардың іссапар шығындары команданы жіберетін ЖОО қаражатының есебінен жүзеге асырылады. Олимпиада қатысушыларын Петропавл қаласының қонақ үйлерінде орналастыру жобалануда. Жол темір жолы бекетінен №25 автобуспен, "Педагогикалық колледж" аялдамасы және Абай көшесі, 86 мекенжайы бойынша.

Олимпиадаға қатысу өтінімдері 2017 жылдың 24 ақпанына дейін үлгі бойынша gulden_0389@mail.ru электрондық поштасына қабылданады.

Тіркеу карточкалары doc форматында электрондық мекенжайға жіберіледі. Студенттер мен жетекшінің жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмесін жіберу қажет.

Ұйымдастыру комитетінің мекенжайы: 150000, ҚР, Петропавл қ., Пушкин көшесі, 86, 2 ОК, «М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті», «Ауыл шаруашылығы» кафедрасы.

Байланыс деректері:

• Шаяхметова А.С. – «Ауыл шаруашылығы» кафедрасының меңгерушісі, ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты, доцент (бағыты - «Агрономия»), жұмыс тел.: 7 (7152) 494042 (ішкі 1035); ұялы тел.: +7 (707) 118 81 03, e-mail: altynsh@mail.ru
  • Баязитова К.Н. – ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты, доцент (бағыты - «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы» / 36.03.02 «Зоотехния»), ұялы тел.: 7 (701) 140 77 45;
  • Савенкова И.В. – ауыл шаруашылығы ғылымдарының кандидаты,  «Орман ресурстары және орман шаруашылығы/ Орман шаруашылығы ісі» мамандығы бойынша М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың доценті, ұялы тел.: 7 (777) 607 13 32. e-mail: inna.vital@mail.ru
07.02.2017