Республикалық ғылыми-практикалық конференция «Кәсіптік білім берудегі инновациялар: мәселелер мен келешегі»

Сіздерді Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, Сәкен Сейфуллин атындағы ҚазАТУ-нің Құрметті қызметкері, көрнекті ғалым Болат Әбдікәрімұлының 80 жылдығына орай ұйымдастырылатын «Кәсіптік білім берудегі инновациялар: мәселелер мен келешегі» атты республикалық ғылыми-практикалық конференция жұмысына қатысуға шақырамыз. Конференция 2019 жылдың 15-наурызында Сәкен Сейфуллин атындағы Казақ агротехникалық  университетінде өтеді.

Конференцияға қатысу үшін ғалымдар, білім беру саласының мамандары, студенттер, магистранттар, докторанттар  шақырылады.

Конференция қорытындысы бойынша баяндама ұсынған қатысушылар материалдарының жинағы шығарылады.

Конференция төмендегі секциялар бойынша жұмыс жасайды:

• Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесіндегі инновациялық үдерістер.
  • Агроөнеркәсіптік кешенге (АӨК) IT мамандарын даярлау.
  • Жаратылыстану және математикалық ғылымдардың өзекті мәселелері.
  • «Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру шеңберіндегі гуманитарлық ғылымдарды дамыту үрдістері.

Конференцияның жұмыс тілдері: қазақ, орыс, ағылшын.

Конференция бағдарламасы.

30.01.2019