Учреждение "Главный информационно-аналитический центр Министерства образования Республики Беларусь"приглашает опубликованию работ в электронном сборнике материалов II Международной научно-практической конференции "Цифровая трансформация образования".

"Беларусь Республикасы Білім және ғылым министрлігінің бас ақпараттық-талдау орталығы" мекемесі "Білім берудің сандық трансформациясы" атты II Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция материалдарының электрондық жинағында жұмыстарды жариялауға шақырады.

Информационное письмо.

Департамент науки